Lektoři

Mgr. Lenka
Teturová

Ředitelka

Absolvovala zkoušku z Cambridge univerzity a také státní jazykovou zkoušku z angličtiny. Žila v USA. Již 11 let se věnuje jazykovému vzdělávání dětí. Spojila angličtinu se speciální pedagogikou a tak v kurzech působí na všechny smysly a složky osobnosti dětí.Vyvinula vlastní interaktivní metodu jazykového vzdělávání, kterou při svých hodinách využívá. Věnuje se lektorům, aby učili podle nejnovějších metodických trendů. V roce 2008 navštěvovala v USA kurz znakové řeči pro rodiče s dětmi.  .

Nikol
Sieglová

Vedoucí lektorka

 Vlastní certifikát CAE. Žila 10 let v Irsku. Absolvovala semináře MŠMT pro jazykové vzdělávání dětí předškolního a mladšího školního věku. Anglický jazyk vyučuje u nás 7 rokem. Je hlavní lektorkou  naší společnosti a metodicky vede a zaučuje nové lektory. Vyučuje na základních školách v mateřských školách a v učebně ve ST. Roli vede kurzy hravého dopoledne a odpolední kurzy především pro děti z 1.stupně ZŠ.

Mgr. Jana
Mikolášová

Lektorka dětí školního věku

Pracuje jako učitelka angličtiny na ZŠ v Karlových Varech, pravidelně navštěvuje semináře MŠMT. I v naší anglické škole má dlouholetou praxi a věnuje se dětem, školního věku od 5.třídy. Připravuje naše děti na jazykové Cambridge zkoušky a tím, že také učí na základní škole a zná výukové vzdělávací plány, krásně propojuje školní angličtinu s našimi vzdělávacími potřebami.

Mgr. Pavlína
Báťa

Cestuje a miluje angličtinu

Učitelka dětí mladšího i staršího školního věku s několikaletou praxí na základní škole a s velkou láskou pro angličtinu. Aktivně mluví anglicky díky cestování po světě a nadále se v angličtině vzdělává formou výukových kurzů a seminářů. Nyní učí v mateřských školách v Karlových Varech.


Beáta
Šimíčková

Žila s rodiči v USA

Je studentkou vysoké školy. V dětství hodně cestovala s rodiči po zahraničí a pár let společně s nimi žila v USA. Má zkušenost s doučováním anglického jazyka v rámci organizace Tetičky s.r.o. v Olomouci, kde se věnovala především předškolním dětem. Dále má zkušenost s vedením sportovních kempů pro děti od 4-15 let. Učila anglický jazyk na střední škole v Roudnici nad Labem.

Rezervuj kurz