Lektoři

Mgr. Lenka
Teturová

Ředitelka

Absolvovala zkoušku z Cambridge univerzity a také státní jazykovou zkoušku z angličtiny. Žila v USA. Již 11 let se věnuje jazykovému vzdělávání dětí. Spojila angličtinu se speciální pedagogikou a tak v kurzech působí na všechny smysly a složky osobnosti dětí.Vyvinula vlastní interaktivní metodu jazykového vzdělávání, kterou při svých hodinách využívá. Věnuje se lektorům, aby učili podle nejnovějších metodických trendů. V roce 2008 navštěvovala v USA kurz znakové řeči pro rodiče s dětmi.  .

Nikol
Sieglová

Vedoucí lektorka

 Vlastní certifikát CAE. Žila 10 let v Irsku. Absolvovala semináře MŠMT pro jazykové vzdělávání dětí předškolního a mladšího školního věku. Anglický jazyk vyučuje u nás 7 rokem. Je hlavní lektorkou  naší společnosti a metodicky vede a zaučuje nové lektory. Vyučuje na základních školách v mateřských školách a v učebně ve ST. Roli vede kurzy hravého dopoledne a odpolední kurzy především pro děti z 1.stupně ZŠ.

Mgr. Jana
Mikolášová

Lektorka dětí školního věku

Pracuje jako učitelka angličtiny na ZŠ v Karlových Varech, pravidelně navštěvuje semináře MŠMT. I v naší anglické škole má dlouholetou praxi a věnuje se dětem, školního věku od 5.třídy. Připravuje naše děti na jazykové Cambridge zkoušky a tím, že také učí na základní škole a zná výukové vzdělávací plány, krásně propojuje školní angličtinu s našimi vzdělávacími potřebami.

Veronika
Bártová

Žila 3 roky ve Velké Británii

Má 11-ti letou praxi s výukou anglického jazyka. Vlastní certifikát FCE. Pravidelně navštěvuje kurzy MŠMT a semináře Oxford university press. Absolvovala metodický vzdělávací kurz o trendech v jazykového vzdělávání u dětí předškolního věku. Vede kurzy hravého dopoledne a věnuje se především dětem školkového věku. Učí také v mateřských školách v Karlových Varech.


Mgr. Dagmar
Nováková

20 let praxe

Již 20.rokem působí jako pedagog na ZŠ v Sokolově, kde vyučuje anglický jazyk. Žila v USA. Absolvovala závěrečnou zkoušku z anglického jazyka na ZČU Plzeň. Již 3. rokem pracuje jako lektorka pro naší společnost a pravidelně absolvuje semináře MŠMT zaměřené na metodiku výuky cizího jazyka dětí mladšího školního věku.

Rezervuj kurz